Запрошуємо на військову службу за контрактом

  • Фото: Запрошуємо на військову службу за контрактом
  • Фото: Запрошуємо на військову службу за контрактом

Військкомат запрошує на військову службу за контрактом

Павлоградський об’єднаний міський військовий комісаріат запрошує офіцерів запасу, учасників АТО та військовозобов’язаних на військову службу за контрактом у будь-якій військовій частині Збройних Сил України.
з 01 січня 2016 року планується підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних сил України до рівня від 7 – 8 тис. грн. для рядового складу та 10 – 11 тис. грн. для начальницького складу. Грошове забезпечення залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби. Крім того, існує ряд таких додаткових виплат:
- для вирішення соціально-побутових проблем один раз на рік видається матеріальна допомога;
- грошова допомога на оздоровлення;
- при участі в АТО, за виконання особливо важливих завдань, встановлена 100% надбавка.
Розширено підстави для надання відпусток військовослужбовцям, так для учасників бойових дій існує додаткова оплачуєма відпустка протягом 14 діб.
Військовослужбовцям, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період та були демобілізовані, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом відповідно до положення постанови Уряду від 14 травня 2015 року № 406 передбачена виплата одноразової грошової допомоги у таких розмірах:
- особам рядового складу — вісім мінімальних заробітних плат;
- особам сержантського і старшинського складу — дев’ять мінімальних заробітних плат;
- особам офіцерського складу — десять мінімальних заробітних плат.
Ряд переваг:
Значно вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку).
Можливість отримання вищої освіти за рахунок держави, запроваджено присвоєння первинного військового звання “молодшого лейтенанта” військовослужбовцям рядового складу, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період та мають вищу освіту.
Збройні сили України цінують той досвід, які мають звільнені військовослужбовці та готові їх прийняти в свої ряди, щоб сумісно з іншими військовими формуваннями захищати наш спосіб життя, наші домівки та рідні міста та села.
ЗА ДОВІДКАМИ ТА ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ
НА ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРЇНИ


← вернуться в Разнорабочие, работа для студентов, без опыта в Павлограде

special logo
Цена: 0 гривен
В других валютах
Павлоградський ОМВК все объявления (34998)
Город: Павлоград, ВУЛ. КУЗНЕЧНА , 72
Дата: Четверг, 21 Январь 2016
Просмотров: 545 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: